Ne. feb 16th, 2020

Jedine prauda

proti nenávisti

kpt., ctrl-C, ctrl-V, JuDr, plg. Andrej Danko csc. kkt.

To je len pár titulov velikána slovenskej politiky. Predsedu SNS, Slovenskej náhodnej srandy, ktorá sa spojila s MOST-HNÍD a ZDER s.r.o ako hrdza proti exému. Momentálne sa cíti dobre a momentálne si to užíva. Funguje na pozícii preceda parlamentu. Najznámejšie sú jeho zákony : horalkový zákon v parlamente, zákon o dovolenkových poukazoch, aby mali kamaráti SNS konečne zarobené a posledné dva skvosty z dielne tohto náhodného mysliteľa. Prvý je o špeciálnom obvode reťazcov, aby si tieto zlé reťazce nevynášali Slovenské ťažko vydreté €urá mimo našu ľúbeznú krajinu (tento experiment mu zlá EÚ stopla) a druhý o láske k náhodným symbolom, kde zakázali spievať cudzie hymny, nakoľko len tá Slovenská je naj.

Keďže je zástancom tradičných hodnôt rozhodol sa a chopil sa jedinečnej šance. Zoznamuje celé Slovensko s írečitým nárečím Revúckym kde sa generuje náhodný slovosled slov vo vetách a súvetiach. Nakoľko FBI, CIA, MI6, SIS a MOSAD nespia a červený kapitán je spiacim agentom Kremľa pod krycím menom „бессмыслица“ po Slovensky (blábol) využíva toto nárečie ako šifru.

Preslávila ho hlavne jeho stratená Rigó Rózka, ktorá sa neskôr našla v jednej osade na východe zeme.

Pri mapovaní jeho detstva sme sa dopátrali, že veľmi rád napodobňoval rôzne zvukové prejavy, čo pretavil až k naklonovaniu (plagiátorstvu) uvedenej Rigó Rózky. Dokonca je známy prípad ako v mladosti pracoval v jednom závode, ktorý sprivatizoval Andrejov autor a genetický základ. Tu pracoval mladý Andrej ako právnik. Tento podnik bol akýmsi nedopatrením vytunelovaný, nech robil mladý Andrej čo chcel. Predpokladá sa, že za to môžu zlí západní kapitalisti. To vyplýva z jedného Andrejovho vystúpenia v televíznej debate kde povedal citujem: “ Kapitalizmus tu nieje a nikdy nebude. Nesmie byť!! “

Galéria k článku

You may have missed

1 min read
1 min read